درامانقد-سینما: شورای شهر وست هالیوود اعلام کرد که وقت آن رسیده که ستاره دونالد ترامپ از پیاده‌روی مشاهیر حذف شود.

کمتر از دو هفته پیش ستاره ترامپ برای بار دوم و این بار به طور کامل تخریب شد و یک مرد ۲۴ ساله بلافاصله خودش را به پلیس تسلیم کرد و گفت مسبب این امر بوده است.

اکنون شورای شهر وست هالیوود بحثی را با شورای شهر لس‌انجلس شروع کرده تا در این باره تصمیم بگیرد.

تصمیم‌گیری درباره این ستاره‌ها در اختیار شورای شهر لس‌آنجلس است نه وست هالیوود.

در عین حال باید توجه کرد که شورای شهر وست هالیوود پیشتر با حذف ستاره‌های بیل کازبی و کوین اسپیسی که متهم به سوء‌رفتار جنسی شده‌اند، مخالفت کرده بود.

به گزارش مهر به نقل از USA TODAY رییس اتاق تجاری هالیوود که مسئولیت این امر را برعهده دارد گفته بود هر ستاره بخشی از تاریخ است و نباید تخریب شود، اما حالا شورای شهر وست هالیوود معتقد است ستاره ترامپ به خاطر سوء‌رفتار وی با زنان و بی‌احترامی به ارزش هایی که برای شورای شهر محترم است باید از این پیاده‌رو حذف شود.

این شورا تاکید کرده که این تصمیم را برای جمهوری‌خواه بودن یا محافظه‌کار بودن ترامپ نگرفته است. در عین حال یادآور شده که داشتن یک ستاره در پیاده‌روی مشاهیر یک افتخار است. وقتی فردی به اقلیت‌ها حمله می‌کند، حقوق مهاجران، پناهندگان و مردم ناتوان یا زنان را نادیده می‌گیرد، او دیگر نمی‌تواند افتخاری داشته باشد.

ترامپ این ستاره را در بلوار هالیوود در سال ۲۰۰۷ برای مشارکتش در صنعت سرگرمی کسب کرد. او تهیه کننده و مجری یک برنامه تلویزیونی برای کارآفرینی بود.

این ستاره یک بار در اکتبر ۲۰۱۶ و با فاصله چند روز از انتخابات ریاست جمهوری تخریب شده بود.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید