درامانقد-سینما: بله بیخود نبود که حاتمی کیا برای دفاع از فیلمش و منکوب و سرکوب کردن منتقدان خود از سردار قاسم سلیمانی، سپاه پاسداران و نظام هزینه می کند، نتیجه چنین هزینه کردن و استفاده از نهادهای قدرتمند کشور است که رئیس صدا و سیما را هم پس از ساعاتی وادار به عذخواهی می کندعبدالعلی علی‌عسکری رئیس صدا و سیما ساعاتی پس از فریادهای ابراهیم حاتمی کیا در مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر گفت: در این زمینه در برنامه «هفت» اشتباه کردند و تذکر لازم در این خصوص داده شده است.

رئیس سازمان صدا و سیما فیلم سینمایی «به وقت شام» را اثری منحصر بفرد و نمایانگر اقتدار و انسانیت جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: از سردار حاج قاسم سلیمانی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که از ساخت این فیلم ارزشمند حمایت کردند سپاسگزاری می‌کنم.

عسکری در پایان در پاسخ به این سوال که جشنواره فیلم فجر امسال را چگونه ارزیابی می‌کند، باز هم پاسخی جناحی و سیاسی داد و تلاش کرد از فیلم دیگر هم جناحی های خود دفاع کند. رئیس سازمان صدا و سیما ارزیابی خود از جشنواره را چنین بیان کرد: به نظرم جشنواره امسال نسبت به سالیان قبل بهتر مدیریت شد، اما در همین جا باید بگویم که فیلم سینمایی «لاتاری» هم که فیلمی انسانی، عاشقانه و جوانمردانه بود مظلوم واقع شد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید