درامانقد-سینما: اچ‌بی‌او مکس با مجموعه‌ای چشمگیر از ستارگان هالیوود از جمله کیانو ریورز، ادریس البا، نیکول کیدمن و ماهرشالا علی همراه شده تا یک مجموعه جدید برای کمک به خواب و ریلکس کردن درست کند.

این سرویس استریمینگ دستور ساخت ۱۰ اپیزود از مجموعه‌ای به نام «دنیایی از آرامش» را داده که به گفته اچ‌بی‌او «تصویرهای خیره‌کننده را با روایت‌هایی با صدای ستاره‌های درجه یک» ترکیب می‌کند تا مخاطبان را برای رسیدن به خواب و آرامش کمک کند.

«دنیایی از آرامش» که نمایانگر نخستین ورود اچ‌بی‌او مکس به دنیای سلامت و رفاه است، نتیجه یک همکاری بین سازندگان اپلیکیشن محبوب خواب و آرامش «Calm and N utopia» و تیم سازنده مجموعه «یک سنگ عجیب» نشنال جیوگرافیک است.

در هر یک از اپیزودهای نیم ساعته این مجموعه یک داستان آرامش‌بخش تعریف می‌شود که طوری طراحی شده تا نحوه احساس بیننده یا شنونده را تغییر بدهد. هدف این است که «از طریق روایت‌هایی که با مهندسی علمی ساخته شده‌اند و همراه موسیقی جادویی و تصاویر خارق‌العاده پخش می‌شوند، بیننده وارد دنیایی از آرامش بشود و به طور طبیعی بدن و ذهن آرام بشوند.»

علاوه بر ستارگانی که نام برده شدند، زویی کرویتز، اسکار آیزک و کیلین مورفی ستاره «پیکی بلایندرز» هم از جمله راویان این مجموعه خواهند بود.

جنیفر اوکانل معاون اجرایی بخش برنامه‌های غیرداستانی و کودکان اچ‌بی‌او مکس گفت: «با توجه به استرس و هرج‌ومرجی که همه ما در این دوران چالش‌برانگیز تجربه می‌کنیم، همه‌مان نیازمند کمی آرامش هدایت‌شده هستیم. با تصاویر آرام‌بخش و روایت لطیف، این یکی از برنامه‌های اوریجینال اچ‌بی‌او مکس است که امیدواریم بتواند تبدیل به بخشی از روتین روزانه شما بشود.»

مایکل اکتون اسمیت از موسسان و مدیران تیم اپلیکیشنی که یکی از سازندگان این مجموعه است، گفت: «اپلیکیشن ما کارش را به عنوان یک برنامه مدیتیشن آغاز کرد اما برند ما بسیار فراتر از آن رفته است. بسیار خوشحالیم که می‌توانیم جاودی پشت داستان‌های خواب صوتی خودمان را برای نخستین بار به صفحه نمایش هم بیاوریم.»

منبع: مهر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید