رابرت دنیرو بازیگر سرشناس سینمای آمریکا گفته است اگر ترامپ یک بار دیگر برنده شود، کشور دچار فاشیسم به سبک آمریکایی خواهد شد. او گفت خیلی‌ها نمی‌دانند فاشیسم چطور است و اهمیتی نمی‌دهند، اما در نهایت به این معنی خواهد بود که حقوق خیلی‌ها زیر پا گذاشته می‌شود و آن‌ها از جامعه کنار گذاشته می‌شوند.

 رابرت دنیرو که مانند بسیاری از آمریکایی های لیبرال در سوگ از دست دادن روث بی‌در گینزبرگ قاضی دادگاه عالی ایالات متحده است که جمعه پیش در ۸۷ سالگی از دنیا رفت، در مصاحبه‌ای گفت: او یک آمریکایی بزرگ بود و تمام. متاسفانه این مسئله فقط به مشکل و وضعیت فعلی اضافه می‌کند که حالا او درگذشته است. افرادی مانند او خیلی کم از راه می‌آیند.

بازیگر 77 ساله و محبوب راننده تاکسی و ایرلندی بعد از ادای احترام به گینزبرگ بار دیگر توجه شنوندگان و علاقه مندان خود را معطوف هدف اصلی خشمش در چهار سال گذشته یعنی دونالد ترامپ کرد و گفت: ترامپ یک خلافکار است که هیچ چیز جلویش را نمی‌گیرد و هر کاری برای برنده شدن انجام می‌دهد. ما نبردی در پیش داریم و باید در آن پیروز شویم.

دنیرو اضافه کرد: همه باید به این نبرد ملحق شوند. ما باید بلند صحبت کنیم و برنده شویم. نمی‌توانیم اجازه دهیم دیگر از این جلوتر برود.

دنیرو گفت: می‌گویند افرادی که او را دنبال می‌کنند مانند یک فرقه هستند و همینطور هم هست. آن‌ها اهمیتی نمی‌دهند او چه می‌گوید. اما اعمال او و کسانی که اجازه می‌دهند او این رفتارها را داشته باشد روی همه آن‌ها اثر می‌گذارد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید