درامانقد- تئاتر: نخستین نشست نمایش­نامه­ خوانی و گپ و گفت با نمایش­نامه ­نویس با حضور حمیدرضا نعیمی و بهزاد صدیقی در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌می‌شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه­ ی افرامانا، در نخستین نشست نمایش­نامه ­خوانی و گپ و گفت با نمایش­نامه ­نویس، نمایش‌نامه‌ی «اینک آن انسان»، نوشته‌ی حمیدرضا نعیمی، نمایش‌نامه‌خوانی می‌شود.

در این نشست نمایش­نامه ­خوانی و گپ و گفت با نمایش­نامه ­نویس  که ساعت 18:30 روز یک‌شنبه 25 تیر ماه 96 در فرهنگ‌سرای ارسباران برگزار‌ می ­شود، حمیدرضا نعیمی( نمایش­نامه­نویس ، بازی­گر و کارگردان تئاتر)  آخرین نمایش­نامه ­ی خود را نقش­خوانی می ­کند و سپس با حضور بهزاد صدیقی ( نمایش­نامه­ نویس، پژوهشگر و مدرس تئاتر) گپ و گفتی درباره ­ی این نمایش­نامه انجام می ­شود.

بر اساس این گزارش، نمایش‌نامه‌ی «اینک آن انسان»، آخرین نمایش­نامه ­ی حمیدرضا نعیمی ‌است که نویسنده سال گذشته نگارش آن را به پایان برده و داستان آن درباره ­ی ساعت آخر عمر عیسای ناصری (ع) است. او در کاخ پیلاتوس به جرم شورش و اهانت به مقدسات دین یهود،  محاکمه و سپس به اعدام محکوم می­شود.

نمایش­نامه­ ی «اینک آن انسان» دارای پنج شخصیت مرد به نام­ های عیسا، پیلاتوس، مارک، قیافا، براباس و یک شخصیت زن به نام پروکلا دارد.

سلسله نشست­ های نمایش­نامه ­خوانی و گپ و گفت با نمایش­نامه ­نویس،  توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران با همکاری موسسه ­ی افرامانا با هدف خوانش نمایش­نامه­ های جدید نمایش­نامه ­نویسان معاصر  ایران در فرهنگ­سرای ارسباران برگزار­می ­شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نمایش‌نامه‌خوانی می توانند در تاریخ یاد‌ شده به خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا ، فرهنگ‌سرای ارسباران ، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند و برای اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن 22872818  تماس بگیرند.

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید