دوازدهمین نشست تئاتر کاغذی با معرفی، نمایش نامه خوانی و بررسی نمایش نامه ی «خداحافظی نکردی با نجمه، سورچی!» برگزار می شود

 

درامانقد-تئاتر: دوازدهمین نشست تئاتر کاغذی با حضور حمیدرضا آذرنگ، رسول نظر زاده، عرفان پورمحمدی و بهزاد صدیقی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران و با همکاری مؤسسه ی افرامانا عصر روز شنبه ۲۳ تیرماه ۹۷ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی افرامانا، در دوازدهمین نشست تئاتر کاغذی ابتدا نمایش نامه ی «خداحافظی نکردی با نجمه، سورچی!» نوشته ی حمید رضا آذرنگ به کارگردانی عرفان پورمحمدی نمایش نامه خوانی می شود و سپس این اثر با حضور مهمانان این نشست مورد بررسی قرار می گیرد.

در این نشست تئاتر کاغذی که ساعت ۱۸ روز شنبه ۲۳ تیرماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود، مروارید امانی، محمد طاهری، همایون ظفرپور، سامیه عطایی و مینا ترکمن نمایش نامه ی «خداحافظی نکردی با نجمه، سورچی!» را نقش خوانی می کنند.

این گزارش در ادامه می افزاید: نمایش نامه ی «خداحافظی نکردی با نجمه، سورچی» نوشته ی حمیدرضا آذرنگ در ۲۲ صحنه نوشته شده است.

بر اساس این گزارش، نمایش نامه ی «خداحافظی نکردی با نجمه، سورچی!» نوشته ی حمیدرضا آذرنگ در سال ۱۳۹۶ در ۶۲ صفحه ی قطع رقعی با شمارگان ۵۰۰ نسخه توسط نشر ورا به قیمت ۷۰۰۰ تومان منتشر شده و در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است.

لازم به یادآوری است پیش از این در سلسله نشست های تئاتر کاغذی، نمایش نامه های وقتی روح لیر از ژوکرمرخصی می گیرد نوشته ی روزبه حسینی، یافت آباد نوشته ی محمد مساوات، بالستیک زخم نوشته ی پیام لاریان، دوزخ و راه نوشته ی سیروس همتی، خواب خیس ماهی نوشته ی مهدی میرباقری، برف زمین را گرم می کند نوشته ی مریم منصوری و لابی نوشته ی آرش عباسی، یه کلیک کوچولو نوشته ی محمدرضا کوهستانی، موزه ی خصوصی نوشته ی تهمینه محمدی، تلخی ته گلو نوشته ی امیر امجد و «در» نوشته ی علی‌محمد رحیمی معرفی، نمایش نامه خوانی و بررسی شده بود.

گفتنی است سلسله نشست های تئاتر کاغذی با هدف معرفی و بررسی نمایش نامه های منتشرشده ی جدید ایرانی ماهی یک بار در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

 

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید