درامانقد-تئاتر: نمایش «ناتمام» به نویسندگی و کارگردانی مشترک پیمان یاحقی و پیمان می‌آبادی از 13تیرماه به روی صحنه می‌رود.

این نمایش کاری مشترک از گروه تئا و سب است که بعد از حضور در سی و پنجمین جشنواره تئاتر فجر اجرای عموم خود را در خانه نمایش آغاز می‌کند .

نمایش «ناتمام» قصه یک معلول جسمی را روایت می‌کند که در اثر یک حادثه، به یک فرد معلول تبدیل شده و در زندگی خود همواره با مشکل روبروست اما او در همین حین با فردی آشنا می‌شود که او نیز در ابتدا برخورد شایسته می‌کند ولی در طول زمان همان رفتار ترحم آمیز جامعه را تکرار می‌کند.

این گروه نمایشی قصد دارد بعد از اجرای عموم خود، این اثر را در یکی از تماشاخانه‌های خصوصی بازتولید کند و در آنجا نیز به اجرای خود ادامه دهد.

نمایش«ناتمام» از 13 تیرماه ساعت 19 در سالن خانه نمایش اداره تئاتر به روی صحنه می‌رود.

پیمان می‌آبادی، محمد مغانی، سپیده تگریان و پیمان یاحقی بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از : مشاوران کارگردان: دكتر قطب الدين صادقي، امير حسين شفيعي، طراح صحنه: سعید حسنلو، دستياران كارگردان: علي محمد صادق(فرهاد)- سحر ماني- هانيه رحيمي، منشي صحنه: سحر ماني،موسیقی و تنظیم:احسان طهماسبی، سرپرست گروه موسيقي: نسرين گودرزي، گروه نوازندگان : دف و دايره: هليا ولي زاده، تنبك: احسان طهماسبي، ويولن: ساينا خداداد، تار: محمد رضا عالمي ( مهراد)،سه تار : مهدي محمدي مي آبادي، طراح لباس: حسين كوكاييان، طراح گريم: سهیلا جوادی، طراح پوستر و بروشور: سام ایزدی، عكاس و ساخت تیزر: محسن رومي – مبينا عبدالهي و محمد علیپور، مدير صحنه: حسين كوكاييان، مدير توليد : مهدان انامي، مشاور رسانه: سمیرا افتخاری، روابط عمومي: گيتي شاكري- فرهاد فلاحي، هماهنگی: ابراهیم اکبری
علاقمندان جهت تهیه بلیت میتوانند به سایت تیوال مراجعه نمایند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید