درامانقد-سینما: گویینت پالترو بازیگر امریکایی در مصاحبه‌ با یک شبکه رادیویی جزئیات جدیدی از پرونده هاروی واینستن که به آزار جنسی بیش از 60 زن متهم شده را گشوده است.

پالترو در این مصاحبه گفته زمانی که بازیگر معروفی نبوده اما با برد پیت دوستی داشته است به سبب آزار جنسی واینستین پیش از افتتاحیه نمایش «هملت» در تئاتر برادوی، برد پیت با واینستین گلاویز می‌شود و تهدید می‌کند در صورت آزار و اذیت دوباره او را بکشد.

به گزارش آی سینما به نقل از گاردین، پالترو در مصاحبه اخیرش گفته: «ما یک برخورد در اتاق هتلی داشتیم، جایی‌که او سعی کرد با من لاس بزند.» این تهیه‌کننده هالیوود از پالترو خواسته بود ماساژش بدهد.

پالترو که ان زمان ۲۲ ساله بوده از سوی واینستین برای بازی در فیلم «اما» انتخاب شده بود گفت: «کل‌ ماجرا حسابی منقلبم کرده بود. افتتاحیه «هملت» در برادوی بود. هاروی هم آنجا بود، برد پیت طوری که انگار باهاش دست به یقه شود با شور و هیجان تهدیدش کرد: «اگر یک‌بار دیگر کاری کنی احساس معذب بودن بهش دست بدهد، خودم می‌کشمت.» یا یک همچون چیزی. خیلی جذاب بود، او از شهرت و قدرتش مایه گذاشت تا از منی که آن زمان نه قدرت داشتم نه شهرت، محافظت کند.»

پالترو اولین بار چند ماه پیش در مقاله نشریه نیویورک تایمز اتهاماتی را علیه واینستین مطرح کرد. به گفته پالترو، همان زمان تهیه‌کننده معروف به او زنگ زده بود و تهدیدش کرده بود درباره آن پیشامد چیزی به کسی نگوید. پالترو توصیح داد: «مدتی طولانی سرم داد و بیداد کرد.  خیلی وحشیانه بود.»

طی چند ماه گذشته، بیش از ۶۰ زن هاروی واینستین چهره بانفوذ هالیوود را به انواع و اقسام آزار جنسی متهم کرده‌اند. با وجود این‌که واینستین ۶۶ ساله از همان ابتدا منکر همه اتهامات شده اما خبر رسیده دادستان‌های فدرال پرونده رسیدگی به اتهامات او را رسما به جریان انداخته‌اند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید