درامانقد-سینما: شرکت فوکِس فیچرز در ساعات پایانی سه‌شنبه و در اولین شب هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن، حق پخش فیلم  «همه می‌دانند» ساخته اصغر فرهادی را خرید.

پنه‌لوپه کروز، خاویر باردم بازیگران اسپانیایی برنده اسکار و ریکاردو دارین بازیگر آرژانتینی ستاره‌های فیلم جدید فرهادی هستند که یکی از 21 فیلم بخش مسابقه جشنواره کن امسال هم هست.

به گزارش هنرانلاین به نقل از ددلاین، فوکس فیچرز «همه می‌دانند» را در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند، آفریقای جنوبی، هند و تعدادی از کشورهای آسیایی و خاورمیانه بجز ایران توزیع می‌کند. فوکس حق پخش این فیلم در اسپانیا را سال گذشته از آن خود کرد.

در خلاصه داستان «همه می‌دانند» آمده است: کارولینا (با بازی کروز) برای شرکت در عروسی خواهرش از آرژانتین به زادگاه خود، دهکده‌ای در اسپانیا بازمی‌گردد. او در این سفر دو فرزندش را نیز با خود آورده است، اما در میان این تجدید دیدار و ضیافت‌های لذت‌بخش، دختر بزرگ کارولینا ربوده می‌شود. در روزهای پرالتهاب پیش رو، تنش‌های خانوادگی اوج می‌گیرد و رازهای بسیار پنهان فاش می‌شود.

پیتر کویافسکی رئیس فوکس فیچرز گفت: اصغر یک فیلمساز جهانی است که آثارش فراسوی زبان است. جور بودن استعدادهای او با نقش‌آفرینی‌های احساسی پنه‌لوپه، خاویر و ریکاردو، تماشاگران را مسحور می‌کند.

الکساندر ماله-گی از شرکت ممنتو فیلمز در پاریس، آلوارو لونگوریا از شرکت اسپانیایی مورنا فیلم و شرکت ایتالیایی لاکی رد به طور مشترک «همه می‌دانند» را تهیه کرده‌اند. یو‌تی‌ای ایندی فیلم گروپ و ممنتو فیلمز اینترنشنال به نمایندگی از تیم سازنده «همه می‌دانند» با فوکس فیچرز مذاکره کردند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید