نماد سایت درامانقد

سفر شان پن به مریخ با «اولین‌ها»

درامانقد-سینما: شان پن برنده دو جایزه اسکار بازیگر اصلی  سریال  علمی-تخیلی «اولین‌ها» شد. در این سریال که داستانش در آینده‌ای نزدیک می‌گذرد گروهی از فضانوردان تلاش دارند به عنوان نخستین انسان‌ها پا روی کره مریخ بگذارند.

در  تریلر این «اولین‌ها» که دیروز منتشر شد، تام هگرتی شخصیتی که پن نقش او را ایفا می‌کند، تلاش دارد ماموریتش را به درستی انجام دهد.

این سریال نخستین نقش‌آفرینی جدی پن در سریالی تلویزیونی را رقم زده است. وی پیشتر به عنوان بازیگر مهمان نقشی کوتاه در سریال‌هایی چون «دوستان»، «دو نفر و نصفی»، «الن» و… داشت.

خالق این سریال که برای پخش از هولو ساخته می‌شود، بیو ویلیمان خالق سریال «خانه پوشالی» است.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر این سریال درام که از ۱۴ سپتامبر دیده می‌شود، محصولی آمریکایی-بریتانیایی از هولو و چنل ۴ است و ناتاشا مک الون به عنوان دیگر بازیگر اصلی در آن حضور دارد.

در این درام نه تنها زندگی فضانوردان و تلاش‌ها و چالش‌هایشان برای قدم گذاشتن بر مریخ تصویر شده بلکه زندگی خانواده‌های آنها روی زمین نیز دنبال می‌شود.

شان پن که ۵ بار نامزدی اسکار بهترین بازیگری شده سال  ۲۰۰۳ برای «رودخانه مرموز» و سال ۲۰۰۹ برای فیلم «میلک» این جایزه را دریافت کرده، قرار است بازیگر و تهیه کننده ویژه مینی سریال «شیر آمریکایی» ساخته اندرو جکسون برای شبکه اچی‌بی‌او نیز باشد.

خروج از نسخه موبایل