نماد سایت درامانقد

فراخوان «شاه لیر» برای آزمون گروه کر، تکخوان و همخوان

درامانقد-تئاتر: «شاه لیر» به کارگردانی دکتر مسعود دلخواه و آهنگسازی نادر مشایخی، برای تکمیل گروه کر، تکخوان و همخوان این پروژه بزرگ تست می گیرند.

دکتر مسعود دلخواه کارگردان و نادر مشایخی آهنگساز این نمایش، برای تکمیل گروه کر، تکخوان و همخوان این پروژه بزرگ تست می گیرند.
این آزمون در روزهای یکشنبه ۱۷ تیر، سه شنبه ۱۹ تیر و پنج شنبه ۲۱ تیر در پلاتو شماره ۲ تئاتر شهر برگزار خواهد شد.
از هنرمندان حرفه‌ای یا نیمه حرفه ای موسیقی دعوت می شود جهت شرکت در این آزمون و مصاحبه، بعد از دریافت نوبت از طریق شماره تماسی که در انتهای فراخوان آمده، در یکی از روزهای ذکر شده بالا، ساعت ۱۱ صبح در محل تئاتر شهر واقع در پارک دانشجو، چهارراه ولیعصر حضور به هم رسانند.
لازم به ذكر است كه در اين پروژه هيچ گونه هزينه اي از علاقه مندان و انتخاب شدگان جهت اجرای نمایش دريافت نمي شود، و آزمون انتخاب خواننده ها نيز كاملا رايگان است. متقاضیان لازم است پارتیتور قطعه یا قطعه هایی را که برای اجرا انتخاب می کنند، همراه داشته باشند.
شایان ذکر است که دانش نت خوانی، سابقه ی اجرای عمومی حرفه ای یا نیمه حرفه ای در زمینه ی خوانندگی و علاقه مند بودن به حضور داوطلبانه در “گروه کر بزرگ” پروژه «شاه لیر»، شرط های اصلی شرکت در این آزمون هستند.
پروژه بزرگ نمایش «شاه لیر» اثر ویلیام شکسپیر، به کارگردانی مسعود دلخواه و آهنگسازی نادر مشایخی، در پاییز ۱۳۹۷ در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه خواهد رفت.
جهت ثبت نام برای آزمون و رزرو نوبت (ظرفیت هر روز محدود است)، برای صادق حیدری (دستیار کارگردان) به شماره تلفن 09357568677 به صورت اس ام اس پیغام بگذارید.

خروج از نسخه موبایل