درامانقد-سینما: “واندر ویل” (Wonder Wheel) تازه‌ترین ساخته وودی آلن فیلم اختتامیه پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم نیویورک است.

چهل و هشتمین فیلم بلند داستانی آلن یک فیلم درام است که داستانش در دهه 1950 در یک پارک تفریحی در کانی آیلند در بروکین، نیویورک روی می‌دهد. جیمز بلوشی، جونو تمپل، جاستین تیمبرلیک و کیت وینسلت در این فیلم بازی می‌کنند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، جشنواره نیویورک اغلب سکوی پرش فیلم‌ها برای رقابت در جوایز سینمایی پایان سال است. سال گذشته فیلم‌های “مهتاب” و “منچستر بای د سی” در این رویداد به نمایش درآمدند که با مستند “سیزدهمین” به کارگردانی آوا دوورنی شروع شد و با “شهر گمشده زد” با بازی چارلی هانام به پایان رسید.

گفته شده است وینسلت که برای اولین بار با آلن همکاری کرده است، در “واندر ویل” یک نقش‌آفرینی محبوب جوایز ارائه داده است.

“کافه سوسایتی” فیلم قبلی آلن اولین بار در جشنواره کن 2016 نمایش داده شد، اما اکنون او فیلم جدید خود را نخستین بار در نیویورک شهر زادگاه خود روی پرده می‌برد. “واندر ویل” در نیویورک فیلمبرداری شده است. شرکت آمازون استودیوز فیلم را اول دسامبر (10 آذر) توزیع می‌کند تا فرصت حضور در جوایز اسکار را داشته باشد.

“آخرین پرچم برافراشته” (Last Flag Flying) به کارگردانی ریچارد لینکلیتر فیلم افتتاحیه پنجاه و پنجمین جشنواره فیلم نیویورک است که 28 سپتامبر تا 15 اکتبر (6 تا 23 مهر) برگزار می‌شود. جامعه فیلم مرکز لینکلن این جشنواره را برگزار می‌کند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید