درامانقد-تئاتر: به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در این هفته نمایش “اعتراف” نوشته بردمیرمن و به کارگردانی شهاب حسینی ساعت 21 با مدت زمان 120 دقیقه و قیمت بلیت 40، 50 و 60 هزار تومان در تالار اصلی به صحنه می رود. در این اثر نمایشی علی نصیریان، شهاب حسینی، صالح میرزا آقایی، نیما رئیسی، مهدی بجستانی، پرویز بزرگی، شهرام ابراهیمی، میثاق زارع، غزاله نظر، ایلیا نصرالهی، پرند عین بیگی، تنی آواکیان، فاطمه عرب کرمانی، مهران هاشمی و فرنام حقیقت جو  به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو نمایش “مده آ، فصل دوم” به نویسندگی مهدی شفیعی زرگر به کارگردانی میلاد نیک آبادی ساعت 20 ، مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه می رود. مهتاب پرنیان، ساغر تاجیک، مهدی حسینی نیا، حمید رضا محمدی، مهرنوش معصومی، بیتا معیریان، مجید نوروزی، پریسا هاشم پوربازیگران این نمایش هستند. این در حالی است که از روز پنجشنبه 5 مرداد نمایش “پسران تاریخ” نوشته آلن بِنِت به کارگردانی اشکان خیل نژاد و بازی محسن ابوالحسنی، مجید آقاکریمى، مهرداد بابایی، سینا بالاهنگ، محمد برهمنی، سجاد حمیدیان، حامد رسولی، حمید رحیمی، مهدی شاهدی، مریم نورمحمدی، امیرمسعود واعظ‌ تهرانى در تالار چهارسو اجرا خود را آغاز می کند.

نمایش “اخککندو” به نویسندگی سید محمد مساوات، کارگردانی هادی عامل و بازی حمید رحیمی، شهرام مسعودی، محمدرضا ایمانیان، مریم سالمی، لبخند بدیعی،  فاطمه عباسی، مرضیه موسوی، میثم یوسفی،  امیر اورعی هم ساعت 19:30 ، مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه می رود.   ضمن اینکه در همین تالار نمایش “صبحانه در غروب” به نویسندگی و کارگردانی گلچهره دامغانی اجرا می شود. در این اثر نمایشی که ساعت 21:15، مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه می رود مجتبی پیرزاده، علی‌رضا ثانی فر، شمسی‌صادقی، حسین‌فرضی‌زاد، سلما کریم عمری  به عنوان بازیگر حضور دارند.

“صبح یک روز لعنتی” نیز عنوان نمایش جدید دیگری به نویسندگی و کارگردانی حسن باستانی است که از روز سه شنبه سوم مرداد ماه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود. در این اثر نمایشی که از تاریخ یادشده ساعت 20:30 با مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان به صحنه می رود رویا افشار، لیلا برخورداری، مارال فرجاد، حمیدرضا فلاحی، پژمان عبدی، احمد صمیمی(در نقش نوازنده دوره گرد) به عنوان بازیگر حضور دارند.

در پلاتو اجرا نیز نمایش  جدیدی با عنوان” ادوارد و ننه ” نوشته سید حسن حسینی ، کارگردانی پیمان یاحقی و بازی سید حسن حسینی و کاظم بزرگر ساعت 18 با مدت زمان  50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید