درامانقد-موسیقی: نیکی میناژ، خواننده رپ و همسرش کنت پتی متهم به آزار، اذیت و ارعاب زنی هستند که بیش از دو دهه پیش پتی به او تجاوز کرده است.

این زن که خود را جنیفر هوف معرفی کرده است، روز جمعه میناژ و همسرش را متهم کرد که سعی کرده اند او را مجبور به پس گرفتن اتهام تجاوز کنند. در این شکایت که در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در شرقی نیویورک مطرح شده است، ادعا می شود که میناژ حتی به هوف برای پس گرفتن شکایت خود، پشنهاد رشوه داده است. تا اینجا وکلای پتی از اظهارنظر خودداری کردند.

این شکایت ادعا می کند که پتی و میناژ سال گذشته با هوف و اعضای خانواده او تماس گرفتند. گفته می شود  میناژ با خانم هوف تماس گرفته و خواسته تا او اتهام تجاوز را پس بگیرد اما باشنیدن جواب رد از او، چند روز پس از این گفتگو، شاکی و آشنایان او مورد هجوم تماس های مزاحم و ملاقات های ناخواسته قرار گرفتند. در پرونده آمده که طی این تماس ها از طرف نیکی میناژ به خانم هوف پیشنهاد شده که در صورت پس گرفتن اتهام، مبلغ 500000 دلار دریافت کند.  میناژ همچنین قول داده که در کنار این مبلغ 20000 هزار دلار دیگر هم بدهد و همچنین به عنوان هدیه برای تولد دختر هوف هر سال فیلم تبریک ارسال کند.

هوف مدعی است که آقای پتی در 16 سپتامبر 1994 در خانه ای در شهر کوئینز نیویورک به او تجاوز کرده است. هوف شانزده ساله در راه مدرسه بوده که پتی او را از پشت کاپشن گرفته، چاقویی را به پشت او فشار داده و به او گفته است راه رفتن را شروع کند. طبق شکایت، قربانی ادعا می کند که پتی او را به خانه ای در آن نزدیکی برده است. در پرونده آمده  پس از تجاوز، هنگامی که پتی به آینه نگاه می کرده و مدام می گفته: “من مرد هستم، من مرد هستم”، قربانی توانسته از خانه فرار کند و به دبیرستانش پناه ببرد، او در آنجا ماجرا را برای نگهبانی تعریف کرده و پس از تماس با پلیس، پتی در خانه دستگیر شده است. در آن ماجرا هوف تحت فشار همسایگان و هم محلی ها و همچنین تحت فشار خانواده خود که ترسیده بودند حتی شکایت را پس می گیرد اما به دلیل شواهد کافی درخواست او رد می شود پتی به چهار سال زندان محکوم می گردد.

هوف در دادخواست خود گفته است که به دلیل تهدیدهایی که دریافت کرده مجبور به ترک نیویورک شده است و فکر می کرده که این شرایط را پشت سر گذاشته تا اینکه میناژ و پتی با او تماس گرفتند. در این شکایت آمده است شاکی از ماه مه سال 2020 به دلیل افسردگی شدید، پارانویا ناشی از آزار و اذیت و تهدید متهمان و همکاران آنها کار نکرده است.

وکلای هوف مدعی هستند که این زن در حال حاضر به دلیل ترس از انتقام جویی در انزوا به سر می برد.

نیکی میناژ قبلا در مورد گذشته شوهرش اظهار نظر کرده بود و در یک پست اینستاگرامی نوشته بود که او و قربانی «در رابطه» بودند – ادعایی که هاف در دادخواست  خود آن را کاملاً رد می کند. این خواننده رپ همچنین در برنامه ملکه رادیو به طرفدارانش گفت که شوهرش به اشتباه متهم به تجاوز شده است.

وکیل هوف ، تایرون ای. بلکبرن، روز شنبه به NBC News گفت که موکلش با اینکه چندین سال گذشته را صرف تلاش برای ادامه زندگی خود دور از وحشت و آسیب های سال 1994 کرده است، اما تصمیم گرفته در دادگاه حاضر شود. وی افزود: «موکل من هیچ تماسی با متهم نداشته و هیچ علاقه ای به دنبال کردن پرونده و آقای پتی یا خانم میناژ نداشته است، بلکه برای پاک کردن این واقعیت این خانم میناژ و آقای پتی بودند که با او تماس گرفتند و حالا خانم هوف تصمیم گرفته تا با آنها مبارزه کند!» بلکبرن گفت که هوف می خواهد از افکار عمومی دور بماند و پتی و میناژ را متهم کرد که به دنبال فرزندش هستند. طبق دادخواست، مردی در سال 2020 به دختر هوف مراجعه کرد و از او پرسید که آیا او پتی را می شناسد یا خیر؟ وکیل می گوید: «آنها کلی کارها با این زن انجام دادند، به طوری که در مدت 7 ماه که برای اکثر مردم تحمل ناپذیر است این زن سه بار مجبور به جابجایی شده است. او سه بار شماره تلفن خود را تغییر داده و هر کاری که از دستش برآمد انجام داد تا از این افراد دوری کند، اما آنها می خواستند به او بگویند تجربه واقعی زندگی اش یک دروغ است و آنچه او در آن روز در سال 1994 تجربه کرده هرگز اتفاق نیفتاده است. »

منبع: NBC