درامانقد-سینما: آثار جشنواره سینماحقیقت از ساعت ۷ صبح تا ۲۴، در چهار پلتفرم تیوا، نماوا، فیلیمو و هاشور در دسترس خواهد بود. لیست نمایشهای ششمین روز به شرح زیر است:

تعداد مجموع کل فیلم‌ها: 80
تیوا
بخش ملی (بلند)

  1. آنجا سپیده دم (محسن جهانی، مسعود هاشمی)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. آخرین نفس ها (فراز فدائیان)
    به یک آن (مریم ایزدی)
    طاهر (امیر مسعود حسینی)

بخش ملی (کوتاه)

  1. آلوسان (محسن اسلام زاده)
    درباره پدر، درباره مرگ (فرهاد بهبهانی)
    فریاد بلوط (محسن سخاء)
    هوبره (فتح الله امیری، نیما عسکری)

بخش کرونا

  1. پسقله (مجید شیدا)
    روایت جهاد (میلاد امینی موحد)

بخش شهید آوینی

  1. قمار (سید محمد مهدی دزفولی)
    دز، هنوز شهر از شهر من رد می‌شود (امین قدمی)
    کراس (احمد رحمانیان)

بخش کار آفرینی

  1. آلاگل (حنا حناچی)
    زیر این چتر باران می‌بارد (کتایون جهانگیری)

نمایش ویژه

  1. دیوانگی (صدرا علی‌بک)

نماوا
بخش ملی ( نیمه بلند)

  1. امیدی ه (علی زهیری)
    در جستجوی زمان از دست رفته (محمد صادق سمیعی فر)
    قطعه 19 (مسعود دهنوی)

بخش ملی ( کوتاه)

  1. خانجان (بابک طاهری)
    کمی با من برقص (مصطفی امامی)

بخش کرونا

  1. داستان دستان کوچک (مهدیه سادات محور)
    رویای پوپک (رضا سورانی)
    سمفونی ماسک (مسعود بابایی)

بخش شهید آوینی

  1. دستمال سرخ‌ها (حسین اسدزاده)

بخش کارآفرینی

  1. براده (محمدرضا حق‌نگهدار)
    مهدی (بنفشه جاهد)

نمایش ویژه

  1. روزگار بلور (امیر فرض اللهی)

فیلیمو
بخش ملی (بلند)

  1. کمیته (عبدالحسین بدرلو)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. به جهت یادگاری (سعید محسن صفوی فر)
    شمع گل پروانه (محمد صادق بکتاشیان)
    میر و مار (امید پاک پرور)

بخش ملی ( کوتاه)

  1. آق سو (عبدالله عزیزی)
    پا به توپ (حدیث جان بزرگی)
    حاج ابوالقاسم قناد و پسران (مهرداد خاکی)
    سنجاقک‌های برکه خشک (محمد صادق بکتاشیان)

بخش کرونا

  1. طبیب دوره گرد (مهدی زاغیان، صادق روحی)
    نفس‌گیر (علی کرمی)
    وقتی مهربانی همه گیر می‌شود (علیرضا باغشنی)

بخش شهید آوینی

  1. پرچم‌های مجازی (حسن جعفری)
    یه روز جمعه (مهدی حجت پناه)
    محسن ژاپنی (وحید فرجی)

نمایش ویژه

  1. قهرمان (الهام آقالری)

هاشور (خانه جشنواره)
بخش ملی ( بلند)

  1. داغ قره باغ (سینا حسین‌پور اصل)
    ناخدا دریایی (مازیار مشتاق گوهری)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. بر سر خاک (محسن خان جهانی)
    رش او (رضا عباسی)
    مرغ آتش (حجت طاهری)

بخش ملی ( کوتاه)

  1. رویای آشفته (احسان نیکبخت)
    شب‌ها در راه ( حسن ملک زاده)
    کاکل (هادی ثابت شوکت‌آبادی)

بخش کرونا

  1. بلاگردون (حسین علی مددی)
    بلوک 65 (سید وحید حسینی نامی)
    پرگل (سعید فرجی)

بخش شهید آوینی

  1. تولد یک تراژدی (حجت الله عدالت پناه)
    رضیه و منصور (سجاد قنبری)
    بیست و دو، بیست و دو (فرود عوض‌پور)

بخش کارآفرینی

  1. سید جواد (محمدرضا دهستانی)
    یک زن، یک شهر (شهره سجادیه)

بخش بین الملل

  1. دو جاده (رادوان سیبرت)
    شهرداری (فردریک وایزمن)

نمایش ویژه

  1. برف می‌نامد ( مرجان خسروی)

هاشور (نمایش عمومی)
بخش ملی (بلند)

  1. آینه دار (پویان کاظمی)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. آناهید (حمید رضا علیپور)
    چامون (آرمان قلی‌پور دشتکی)
    طلارودان (رضا مجلسی)

بخش ملی (کوتاه)

  1. تنها نخواهم ماند (یاسر طالبی)
    نی سان ( محسن ظریفی‌پور)
    همیشه شب، همشه روز (یاسر خیر)

بخش کرونا

  1. تنگ نای (جواد یقموری، مهدی امینی)
    مدافعان (فرهاد آیت اللهی)

بخش شهید آوینی

  1. حسین ملات (حسین همایونفر)
    دلند روا (امیر پذیرفته)
    نفس خوار (سید محمد مهدی سرشت)
    عزیز قلی (سید جواد هادی اصل)
    ما چند نفر (سید نعمت الله اسماعیلی)

بخش کارآفرینی

  1. خالقین کوچک (سهراب نوربخش)
    خلق موقعیت (امیرحسین خلیل زاده)
    دانه‌ای می‌کارم (حمید هاشم زاده)

نمایش ویژه

  1. فراموشخانه (سهند سرحدی، سید فرهاد قدسی)