درامانقد-سینما: آثار جشنواره سینماحقیقت از ساعت ۷ صبح تا ۲۴، در چهار پلتفرم تیوا، نماوا، فیلیمو و هاشور در دسترس خواهد بود. لیست نمایشهای چهارمین روز به شرح زیر است:

مجموع کل فیلم‌ها: 80
تیوا
بخش ملی ( بلند)

  1. در لباس سربازی (مهدی نقویان)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. بر کرانه‌های کاسپین (پژمان مظاهری پور)
    زخم قند (مهدی باقری)
    موسیقی زندگی من است (مهدی محمودی)

بخش ملی ( کوتاه)

  1. پریزاد ( مهدی ایمانی شهمیری)
    زر افشون ( مهدی رجبیان)
    گاندو ( تیمور قادری)
    وایو ( پناه برخدا رضایی)

بخش کرونا

  1. عملیات ویژه (حجت الله عدات پناه)
    قرنطینه (پیام میرتبریزیان)
    موژه ( کوروش عسگری)

بخش شهید آوینی

  1. گردان تک نفره (داریوش یاری)
    بیشتر از مادرم (علیرضا باغشنی)

نمایش ویژه

  1. اتودهای قرنطینگی ( فرشاد فداییان)

نماوا
بخش ملی ( بلند )

  1. آینه دار (پویان کاظمی)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. آناهید (حمیدرضا علیپور)
    چامون (آرمان قلی پور دشتکی)
    طلا رودان (رضا مجلسی)

بخش ملی (کوتاه)

  1. تنها نخواهم ماند (یاسر طالبی)
    نی سان (محسن ظریفی پور)
    همیشه شب، همیشه روز (یاسر خیر)

بخش کرونا

  1. تنگ نای (جواد یقموری، مهدی امینی)
    مدافعان (فرهاد آیت اللهی)

بخش شهید آوینی

  1. حسین ملات (حسین همایونفر)
    دلند روا (امیر پذیرفته)
    نفس خوار (سید محمد مهدی سرشت)
    عزیز قلی (سید جواد هادی اصل)
    ما چند نفر (سید نعمت الله اسماعیلی)

مسابقه کار آفرینی

  1. خالقین کوچک ( سهراب نوربخش)
    خلق موقعیت (امیرحسین خلیل زاده)
    دانه‌ای می‌کارم (حمید هاشم زاده)

نمایش ویژه

  1. فراموشخانه (سهند سرحدی و سیدفرهاد قدسی)

فیلیمو
بخش ملی (بلند)

  1. داغ قره باغ ( سینا حسین پور اصل)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. بر سر خاک (محسن خان جهانی)
    رش او ( رضا عباسی)
    مرغ آتش (حجت طاهری)

بخش ملی ( کوتاه)

  1. رویای آشفته (احسان نیکبخت)
    شب‌ها در راه (حسن ملک زاده)
    کاکل (هادی ثابت شوکت آبادی)
    بخش کرونا
  1. بلاگردون (حسن علی مددی)
    بلوک 65 (سید وحید حسینی نامی)
    پرگل (سعید فرجی)

بخش شهید آوینی

  1. تولد یک تراژدی ( حجت الله عدالت پناه)
    رضیه و منصور (سجاد قنبری)
    بیست و دو، بیست و دو (فرود عوض پور)

بخش کارآفرینی

  1. سید جواد (محمد رضا دهستانی)
    یک زن، یک شهر (شهره سجادیه)

هاشور (خانه جشنواره)
بخش ملی (بلند)

  1. چشم ایرانی (ساسان فلاح فر)
    رویاهای خالکوبی شده (مهدی گنجی)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. امیدی ه (علی زهیری)
    در جستجوی زمان از دست رفته (محمد صادق سمیعی فر)
    قطعه 19 (مسعود دهنوی)

بخش ملی (کوتاه)

  1. خانجان (بابک طاهری)
    کمی با من برقص (مصطفی امامی)

بخش کرونا

  1. داستان دستان کوچک (مهدیه سادات محور)
    رویای پوپک (رضا سورانی)
    سمفونی ماسک (مسعود بابایی)

بخش شهید آوینی

  1. دستمال سرخ‌ها (حسین اسدزاده)
    جزیره ماهی (رضا اعظمیان)

بخش کارآفرینی

  1. براده (محمد رضا حق نگهدار)
    مهدی (بنفشه جاهد)

بخش بین الملل

  1. ترانه‌های سرکوب (استفان واگنر، ماریان هاجن موراگا)
    دیگری (فرانچسکو برمخو)
    گشودن درهای سینما (نزار انداری)

نمایش ویژه

  1. روزگار بلور (امیر فرض‌اللهی)

هاشور (نمایش عمومی)
بخش ملی (بلند)

  1. کمیته (عبدالحسین بدرلو)

بخش ملی (نیمه بلند)

  1. به جهت یادگاری (سعید محسن صفوی فر)
    شمع گل پروانه (محمد صادق بکتاشیان)
    میر و مار (امید پاک پرور)

بخش ملی (کوتاه)

  1. آق سو (عبدالله عزیزی)
    پا به توپ (حدیث جان‌بزرگی)
    حاج ابوالقاسم قناد و پسران (مهرداد خاکی)
    سنجاقک‌های برکه خشک (محمد صادق بکتاشیان)

بخش کرونا

  1. طبیب دوره گرد (مهدی زاغیان، صادق روحی)
    نفس گیر (علی کرمی)
    وقتی مهربانی همه‌گیر می‌شود (علیرضا باغشنی)

بخش شهید آوینی

  1. پرچم‌های مجازی (حسن جعفری)
    یه روز جمعه (مهدی حجت پناه)
    محسن ژاپنی (وحید فرجی)

نمایش ویژه

  1. قهرمان (الهام آقالری)