درامانقد-سینما: گزارش‌ها از دیلی میل حاکی از آن است که از فیبی والر-بریج خالق و بازیگر سریال تحسین شده “فلیبگ” خواسته شده فیلمنامه فرنچایزی را بنویسد که نشان می‌دهد چطور دختر “۰۰۷” نیز مانند پدر تبدیل به یک جاسوس می‌شود.

گفته می‌شود سازندگان و صاحبان مجموعه فیلم‌های جیمز باند مشغول برنامه‌ریزی برای ساخت یک اسپین‌آف بر پایه داستان دختر این جاسوس هستند و قرار است فیبی والر-بریج مسئولیت نوشتن فیلمنامه آن را بر عهده داشته باشد.

این در حالی است که اخیراً گزارش شده بود قرار است در فیلم جدید “زمانی برای مردن نیست” مشخص شود جیمز باند دختر دارد. پاندمی کروناویروس باعث شد تاریخ اکران این فیلم به تعویق بیفتد و در حال حاضر ماه نوامبر برای اکران آن انتخاب شده است.

یک منبع آگاه گفت: “رییس‌های سازنده باند بسیار درباره این هیجان‌زده هستند که باند دختر داشته باشد و بتوانند یک فرنچایز حول محور او ایجاد کنند.”

احتمالاً در این فرنچایز می‌بینیم که باند احساسات متضادی درباره این دارد که دخترش تبدیل به جاسوس بشود و شغل پدر را به شغلی خانوادگی بدل سازد. البته در این میان طنز تیره معروف والر-بریج برنده جایزه گلدن گلوب و امی یکی از جاذبه ها و نکات کنجکاوی بر انگیز این مجموعه خواهد بود.

اخیراً بریت اکلن ستاره سابق فیلم‌های جیمز باند گفت باور ندارد که «۰۰۷» بتواند پدر باشد. این بازیگر ۷۷ ساله در فیلم «مردی با اسلحه طلایی» مقابل جیمز باندی قرار گرفت که در آن زمان راجر مور  نقش‌ش را بازی می کرد.

او در مصاحبه‌ای گفت: «به نظرم باند باید کمی غیرقابل دسترس تر باشد. او یک فانتزی است. همه می‌خواهند باند باشند. به نظرم این حرکت می‌تواند فانتزی را خراب کند. شخصاً چنین نظری دارم اما باربارا (براکولی تهیه‌کننده فرنچایز باند) و مایکل (جی. ویلسون دیگر تهیه‌کننده مجموعه فیلم‌ها) بهتر از من می‌دانند. به نظر من اگر آن‌ها در زمان به عقب‌تر بروند و به سمت یک باند سنتی‌تر و مجرد بروند جالب‌تر می‌شود.»

گفته می‌شود ماتیلد نام دختر باند است که از دکتر مادلین سوان با نقش‌آفرینی لئا سیدو بازیگر فرانسوی به دنیا می‌آید. او در فیلم پنج سال خواهد داشت.

در فیلم جدید باند جهان را از یک بیماری همه‌گیر بیولوژیکال نجات می‌دهد. این بیماری کووید ۱۹ نیست اما شبیه آن است.