درامانقد-سینما: پس از اکران فیلم «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی کیا در قالب سینمای آنلاین، «طلا» به کارگردانی پرویز شهبازی دومین فیلمی است که به این شکل به نمایش در خواهد آمد.

این فیلم که در ادامه آثار شهبازی درامی اجتماعی – شهری است، به تهیه کنندگی مشترک رامبد جوان و محمد شایسته ساخته شده و نامزد ۲ سیمرغ بلورین در جشنواره سی‌وهفتم فجر بوده است.

بلیط فروشی این فیلم از طریق ۲ پلتفرم پخش آنلاین فیلیمو و نماوا انجام می‌گیرد و کاربران می‌توانند در یک بازه زمانی ۶ ساعته فیلم خریداری شده را تماشا کنند.

«طلا» که بازیگرانی چون نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان در آن ایفای نقش می‌کنند چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت از طریق اکران آنلاین در فیلیمو و نماوا به نمایش در خواهد آمد.

پرویز شهبازی که همچنان خاطره فیلم درخشان او “نفس عمیق” در یاد سینما دوستان زنده است در بیشتر آثار خود تلاش کرده با موضوعات ملتهب اجتماعی و مصائب زندگی نسل جوان فیلم بسازد. در خلاصه داستان ساخته جدید این فیلمساز آمده است: راهی برای پول دار شدن، خسته از نگاه تحقیر آمیز دور و بری ها، احساس تباهی از کارکردن برای دیگران؛ اینها دلایلی است که سه نفر را به هم وصل کرده تا یک کار و کاسبی راه بیندازند.