درامانقد-سینما: کیت بلانشت بازیگر برنده ۲ جایزه اسکار قصد دارد سریالی ۶ اپیزودی بسازد که به زندگی مهاجران در استرالیا می پردازد.

با توجه به قوانین سخت و غیر انسانی استرالیا درباره پناهجویان و مهاجران، چند سالی است که مسئله پناه آوردن به این کشور به یکی از مسائل مهم انسانی و حقوق بشری بدل شده است.

این سریال که نامش «بی‌وطن» است با همکاری بلانشت با تونی آیرز و الیز مک‌کرِدی ساخته می‌شود. این بازیگر در کنار همسرش اندرو آپتون فیلم را در کمپانی تولید فیلم خودشان می‌سازد.

به گزارش مهر به نقل از د رپ بلانشت در این باره گفته است: این داستان بر استرالیا متمرکز است؛ سرزمینی که توسط چهار شخصیت متفاوت کشف می‌شود و در عین حال بازتابی جهانی دارد. هر یک در آرزوی رسیدن به آزادی هستند، نیاز به ثبات اجتماعی دارند و در این میان بی‌اعتمادی از روند سیاسی بر اهداف آنها تأثیر می‌گذارد.

۴ شخصیت این سریال در زندان مهاجرتی استرالیا با هم آشنا می‌شوند. یک مهماندار هواپیما، یک افغان، پدر جوان استرالیایی و بوروکراتی که درگیر رسوایی ملی است؛ در این داستان با هم همراه می‌شوند.

شماری از بازیگران سرشناس برای بازی در این سریال گرد هم آمده‌اند که شامل ایوون استراهووسکی، دومینیک وست، جای کورتنی، آشر کدی، فایسال بازی، راشل هاوس، کیت باکس، کلرنس رایان، کلود جابور، رز رایلی و هلنا ساویرِس می‌شود.

داستان این سریال توسط مک‌کردی، بلیندا چایکو و اما فریمن نوشته شده و جوسلین مورهاوس کارگردان آن خواهد بود.

هنوز زمان روی آنتن رفتن این سریال روشن نشده ولی گفته شده تولید آن از ماه ژوئن شروع می‌شود.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید