درامانقد-سینما: اسکارلت جوهانسون جدیدترینسلبریتی هالیوودی است که گفته احتمالاً وارد سیاست خواهد شد. او گفت در حال حاضر چنین قصدی ندارد، اما ممکن است در آینده چنین کاری بکند.

در پاسخ به این سوال که آیا فعالیت سیاسی او باعث شده بخواهد شخصاً دنبال مقام سیاسی باشد، او گفت: «شاید زمانی در آینده».

این ستاره سینما اضافه کرد: به نظرم فعالیت سیاسی بهترین راه برای اعمال تغییر در سیاست محلی است. شاید زمانی در آینده دور من حس کنم که می‌توانم چنین کاری انجام بدهم، اما هنوز این اتفاق نیفتاده است.

به گزارش مهر به نقل از پیپل جدیدترین فیلم جوهانسون فیلم «انتقام‌جویان: آخر بازی» است. این فیلم بیست و دومین فیلم از مجموعه فیلم‌های جهان سینمایی مارولاست. این بازیگر گفت مخاطبان با تماشای این فیلم تجربه جدیدی خواهند کرد.

با وجود اینکه زمان نمایش این فیلم سه ساعت و یک دقیقه است،جوهانسون فکر می‌کند موجب خستگی تماشاگران برای نشستن روی صندلی نمی‌شود.

این بازیگر از فیلم «مرد آهنی ۲» در سال ۲۰۱۰ در نقش «بیوه سیاه» در این مجموعه فیلم‌ها ظاهر شده است.

«انتقام جویان: پایان بازی» از امروز شنبه راهی سینماهای آمریکای شمالی می‌شود.

این فیلم به کارگردانی برادران روسو بر پایه شخصیت‌های گروه انتقام‌جویان از شرکت مارول کامیکس ساخته شده‌است. این فیلم توسطمارول استودیوز تهیه شده و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی توزیع می‌شود.

«انتقام جویان: پایان بازی» دنباله مستقیم «انتقام‌جویان: جنگ ابدیت» (۲۰۱۸) و همچنین دنبالهٔ فیلم‌های «انتقام‌جویان مارول» (۲۰۱۲) و «انتقام‌جویان: عصر اولتران» (۲۰۱۵) است. فیلم‌نامهٔ این فیلم را کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی نگاشته‌اند و بازیگران زیادی که در فیلم‌های قبلی دنیای سینمایی مارول حاضر بوده‌اند، در این فیلم نقش‌های قبلی خود را تکرار کرده‌اند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید