هنرهای معاصر: فرزانه کابلی بازیگر و طراح حرکت با سابقه تئاتر پرفورمنس “پایکوبان” را ویژه زنان به صحنه می برد. این پرفورمنس به طراحی و کارگردانی فرزانه کابلی 30 تیرماه، 19 مردادماه و 20 مرداد ماه ساعت 14 ویژه بانوان در تالار وحدت اجرا خواهد شد.

این هنرمند حوزه رقص و هنرهای نمایشی ضمن بیان این موضوع که اعضای گروهش بیش از 20 سال است که با او همکاری می‌کنند، گفت: هر ساله طی سه یا چهار اجرا حرکات موزون محلی، ملی و تلفیقی را برای خانم‌ها به روی صحنه می‌آورم. رقص‌های ملی ایرانی اصالت خودشان را دارند، اما گاهی با استفاده از ذهن خودم حرکات کلاسیک مدرن را هم به این رقص‌ها اضافه می‌کنم.

کابلی در پایان عنوان کرد: هر چند که ساعت در نظر گرفته شده برای این پرفورمنس، در فصل تابستان چندان مناسب نیست و مخاطبان را متحمل دشواری‌هایی می‌کند، اما پیش فروش اجرای اول ما به پایان رسیده و علاقه‌مندان امکان تهیه بلیت دو روز باقی مانده را خواهند داشت.

دیدار قنبر زاده، لیلی قراچه‌داغی، یاسی ابراهیمی، تهمینه شهمیرنوری، هانیه گلستانی، سالومه مرتضوی، شب ناز شجایی، افرا بصیری، مونا سلیمانی، مهشاد مخبری، سارا لامعی، حوریه خواجوی، انیس نخعی، شیرین اصغر پور، ساناز جهانبخش، ستاره گلستانی، راضیه ده‌پایینی، مرجانه هوشمند، پارمیدا تاجیک، فرناز قربانی، الهه نور محمدیان، شاه پری حامی و آیدا مفتاحی در اجرای این اثر همکاری خواهند داشت.

رضا مهدی زاده طراح دکور، فرزانه کابلی طراح لباس، مدیر اجرایی مهری آسایش و دستیار این پرفورمنس دیدار قنبرزاده هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت پرفورمنس “پایکوبان” را از سایت ایران کنسرت تهیه کنند.

 

1 نظر

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید