درامانقد-تئاتر: شانزدهمین نشست تئاتر کاغذی با معرفی، نمایش نامه خوانی و بررسی نمایش نامه ی «در کوه های کابل زنی است» که برگزار می شود.

شانزدهمین نشست تئاتر کاغذی با حضور میلاد اکبرنژاد، علیرضا نراقی و بهزاد صدیقی توسط باشگاه تئاتر فرهنگسرای ارسباران و با همکاری مؤسسه ی افرامانا عصر روز شنبه ۱۲ آبان ماه ۹۷ در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مؤسسه ی افرامانا، در شانزدهمین نشست تئاتر کاغذی ابتدا نمایش نامه ی در کوه های کابل زنی است که از مجموعه نمایش نامه ی در خواب دیده ام تو را بوسیده ام نوشته ی میلاد اکبرنژاد نمایش نامه خوانی می شود و سپس این اثر با حضور مهمانان این نشست مورد بررسی قرار می گیرد.
در این نشست تئاتر کاغذی که ساعت ۱۸ روز شنبه ۱۲ آبان ماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود، میلاد اکبرنژاد نمایش نامه ی در کوه های کابل زنی است که را به تنهایی نقش خوانی می کند.
نمایش نامه ی در کوه های کابل زنی است که نوشته ی میلاد اکبرنژاد همراه با هفت نمایشنامه ی دیگر منتشر شده است.
بر اساس این گزارش، نمایش نامه ی در کوه های کابل زنی است که در سال ۱۳۹۳ در ۲۰۳ صفحه ی قطع رقعی با شمارگان ۱۲۰۰ نسخه توسط نشر نیستان به قیمت ۱۷۵۰۰ تومان منتشر شده و در دسترس علاقه مندان قرارگرفته است.
لازم به یادآوری است پیش از این در سلسله نشست های تئاتر کاغذی، نمایش نامه های وقتی روح لیر از ژوکرمرخصی می گیرد نوشته ی روزبه حسینی، یافت آباد نوشته ی محمد مساوات، بالستیک زخم نوشته ی پیام لاریان، دوزخ و راه نوشته ی سیروس همتی، خواب خیس ماهی نوشته ی مهدی میرباقری، برف زمین را گرم می کند نوشته ی مریم منصوری، لابی نوشته ی آرش عباسی، یه کلیک کوچولو نوشته ی محمدرضا کوهستانی، موزه ی خصوصی نوشته ی تهمینه محمدی، تلخی ته گلو نوشته ی امیر امجد، «در» نوشته ی علی‌محمد رحیمی، خداحافظی نکردی با نجمه سورچی نوشته ی حمیدرضا اذرنگ، مرثیه ای برای آقای «ع» نوشته ی سپیده قربانی، هزار فرسنگ زیر دریا نوشه ی شادی غفوریان و آجر نوشته ی محسن عظیمی معرفی، نمایش نامه خوانی و بررسی شده بود.
گفتنی است سلسله نشست های تئاتر کاغذی با هدف معرفی و بررسی نمایش نامه های منتشرشده ی جدید ایرانی ماهی یک بار در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید