درامانقد-سینما: نیکول کیدمن بازیگر ۵۱ ساله استرالیایی جایزه دستاورد هالیوود را از جوایز فیلم هالیوود سال ۲۰۱۸ که در روز ۴ نوامبر در لس آنجلس برگزار خواهد شد دریافت می‌کند.

جوایز فیلم هالیوود، کیدمن را برای ایفای نقش‌های متنوع در پرونده بازیگری که طیف وسیعی از نقش‌ها از “مولن روژ” باز لورمن تا “شیر” گرت دیویس را شامل می‌شود و همچنین برای فعالیت در کمپانی مستقل شخصیش “بلاسم فیلمز” شایسته دریافت این جایزه تشخیص داد. بازیگر “چشمان باز بسته” چهار بار تاکنون نامزد جایزه اسکار شده که یک بار آن را برای فیلم “ساعتها” به دست آورده است. او همچنین ۱۱ بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده که ۴ بار آن را تصاحب است.

سال گذشته چهار فیلم از پروژه‌های کیدمن در جشنواره کن برای نخستین‌بار به نمایش درآمدند. این آثار “بالای دریاچه: دختر چینی” ساخته جین کمپیون، “کشتن گوزن مقدس” اثر یورگوس لانتیموس، “فریب خورده” به کارگردانی سوفیا کاپولا و “چگونه با دخترها در مهمانی‌ها گپ بزنیم؟” ساخته کامرون میچل نام داشتند.

کیدمن در فیلم بعدیش “پسر پاک شد” در کنار راسل کرو، جوئل اجرتون و لوکاس هجز دیده می‌شود این فیلم ۲ نوامبر امسال به سینماها می‌آید.

سال گذشته جایزه دستاورد هالیوود به گری الدمن رسید؛ رابرت دنیرو و ادی مورفی از دیگر برندگان پیشین این جایزه هستند.

بیست و دومین دوره جوایز فیلم هالیوود ۴ نوامبر در هتل بورلی هیلتون در بورلی هیلز کالیفرنیا برگزار خواهد شد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید