درامانقد-سینما: پس از تام کروز، جنیفر کانلی نیز به پروژه «تاپ گان: تک‌رو» که بناست توسط جو کوشینسکی کارگردانی شود اضافه شد.

این فیلم ادامه فیلم اصلی «تاپ گان» خواهد بود که سال ۱۹۸۶ ساخته شد. جری بروکهایمر تهیه کننده «تاپ گان» این پروژه را نیز تهیه خواهد کرد.

فیلم اصلی در زمان خود موفقیت بزرگی به دست آورد و در حالی که با بودجه ۱۵ میلیون دلار ساخته شده بود، بیش از ۳۵۰ میلیون در سراسر جهان فروش کرد.

داستان «تاپ گان: تک‌رو» در جهانی می‌گذرد که تکنولوژی هواپیمای بدون سرنشین (درون) بسیار اوج گرفته و کروز یکی از مربیان پرواز است.

اواخر ماه می امسال کروز عکسی از خودش در جلوی هواپیمایی منتشر کرد که به نظر می‌رسید باید یک بویینگ اف/ای-۱۸ سوپر هورنت باشد.

این فیلم قرار است ۱۲ جولای ۲۰۱۹ راهی سینماها شود.

به گزارش مهر به نقل از ورایتی در «اسلحه برتر» یا «تاپ گان» که به کارگردانی تونی اسکات ساخته شده بود، به جز تام کروز در نقش اصلی،  کلی مک گیلس، آنتونی ادواردز، وال کیلمر، ریک روسویچ، مایکل ایرونساید، جیمز تولکان، جان استاکول، تیم رابینز و مگ رایان بازی کرده بودند.

پارامونت حضور کانلی در این فیلم را دیروز تایید کرد، اما هیچ اطلاعاتی درباره نقش وی ارایه نکرد. گفته می‌شود او نقش مادری را ایفا می‌کند که صاحب یک کافه نزدیک زمین پرواز است.

فیلمنامه این فیلم را پیتر کریگ، جاستین مارکز، اشلی ادوارد میلر و زاک استنتز نوشته‌اند.

کانلی به تازگی بازیگر «تنها شجاع» بود و در فیلم در دست اکران «آلیتا: فرشته نبرد» نیز بازی ‌کرده است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید