درامانقد-تئاتر: یازدهمین نشست نقد صحنه با حضور، علی راضی، مهبود مهرنوش، صفا کامدیده و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه ی افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه ی افرا مانا، در یازدهمین نشست نقد صحنه، تئاتر آنتیگون نوشته و کارگردانی علی راضی ساعت 16:30 روز شنبه پنجم خردادماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.

در این نشست نقد صحنه مهبود مهرنوش (نمایش نامه نویس، منتقد و مدرس تئاتر) و بهزاد صدیقی (نمایش نامه نویس و دبیر سلسله نشست های نقد صحنه)، علی راضی (نویسنده، طراح و کارگردان تئاتر) به همراه صفا کامدیده (طراح صدا) درباره ی این اثر گفت وگو خواهندکرد.

نمایش آننیگون که از 16 اردی بهشتماه ۹۷ به روی صحنه رفته، تا 12 خرداد ماه سال جاری در تالار سمندریان تماشاخانه ی ایراشنهر اجرا می شود.

یادآور می شود سلسله نشست های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ سرای ارسباران با همکاری موسسه ی افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش های در حال اجرای تهران، هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید