درامانقد-سینما: بابک حمیدیان بازیگر سینما با حضور در استودیوی شخصی رضا یزدانی به جمع راویان فیلم «آبی به رنگ آسمان» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی امیر رفیعی پیوست.

حمیدیان درباره انگیزه خود از حضور در مستندی که مربوط به تاریخ باشگاه استقلال تهران است گفت: ناصر حجازی مهم‌ترین دلیل حضورم در این اثر تاریخی بود.

در «آبی به رنگ آسمان» علاوه بر بابک حمیدیان، چهره‌هایی همچون همایون ارشادی، مهناز افشار، سیامک انصاری، فرهاد اصلانی، حمیدرضا آذرنگ و رضا یزدانی نیز حضور داشته‌اند. یزدانی ضمن روایت، دو قطعه متفاوت نیز برای این فیلم خوانده است. این مستند بیش از هفتاد نفر از بزرگان مجموعه آبی از نسل دوچرخه سواران، تاج و استقلال را نیز همراه خود دارد.

خشایار الوند با نگارش متن و رضا تاری‌وردی به عنوان تدوینگر در کنار دیگر عوامل این کار از جمله شهاب کاظمی (مشاور پروژه)، سعید اژدر (مدیر تولید)، میثم نظیمی (تصویربردار)، محمد مرتضایی (صدابردار)، محمد خرمی‌نژاد (صدابردار استودیو)، گشسب بانو بحرینی و گشتاسب بحرینی (موسیقی متن) و…  رفیعی را که در حدود دو سال مشغول ساخت این مستند است، همراهی کرده‌اند.

رفیعی تهیه و تولید«من ناصر حجازی هستم…» با حضور ستاره‌هایی همچون شهاب حسینی، بهرام رادان، پرویز پرستویی، مسعود رایگان، مهران مدیری و رضا یزدانی را در کارنامه خود دارد.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید