درامانقد-سینما: سیلوستر استالونه بازیگر-شمایلی که خیلی از هوادارنش او را «راکی» یا «رمبو» صدا می زنند قصد دارد با یکی از شخصیت های اسطوره ای خلق خود دوباره بر پرده سینمای ظاهر شود.

او قصد دارد فیلم «رمبو ۵» را بسازد و اعلام کرده هم‌اکنون خودش در حال نوشتن فیلمنامه آن است.

داستان پنجمین فیلم از مجموعه «رمبو» درباره یکی از دوستان رمبو است که دخترش ربوده می‌شود. رمبو به عنوان یک مرد خوب تصمیم می‌گیرد که به دوستش کمک کند تا دخترش را نجات دهد. برای این کار او سر از مکزیک درمی‌آورد و باید با یک کارتل بسیار خشن مواد مخدر رودر رو شود اما آنها کلی اسلحه دارند و رمبو باید کارهای زیادی بکند تا بتواند به نتیجه برسد.

به گزارش مهر به نقل از ددلاین قرار است کار ساخت این فیلم هر چه زودتر شروع شود و سپتامبر زمانی است که برای این کار در نظر گرفته شده است.

این در حالی است که استالونه آخرین بار سال ۲۰۰۸ در نقش رمبو ظاهر شد.

استالونه اعلام کرده با آوری لرنر همکارش در سه گانه «یک بار مصرف‌ها» در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم است.

چندی پیش استالونه اعلام کرده بود در بازسازی فیلم «رمبو» بازی نمی‌کند و در عین حال اعلام شد سریالی تلویزیونی با حضور وی ساخته خواهد شد اما این پروژه هیچ پیشرفتی نداشت و اطلاعاتی از ادامه کار درباره آن داده نشد.

استالونه از نویسندگان فیلم اکشن «اولین خون» در سال ۱۹۸۲ بود و خودش هم در نقش رمبو در آن ظاهر شد. این فیلم بر مبنای رمانی به همین نام از دیوید مورل که سال ۱۹۷۲ منتشر شده بود، ساخته شد و داستانش درباره یک سرباز کهنه‌کار جنگ ویتنام بود که باید در یک شهر کوچک زندگی خودش را حفظ می‌کرد. از این فیلم سه ادامه ساخته شد که شامل «رمبو: خون اول قسمت دوم» در سال ۱۹۸۵، «رمبو ۳» در سال ۱۹۸۸ و «رمبو» در سال ۲۰۰۸ بود.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید