درامانقد-تئاتر: تئاتر شهر هفته دوم اردیبهشت ماه را با دو نمایش جدید از مرتضی میر منتظمی و افشین هاشمی و ادامه سه اجرای موفقی دیگر آغاز می کند.

«مالی سوئینی» نوشته براین فری یل از روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه سال 97 به کارگردانی مرتضی میر منتظمی در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود، دراین اثر نمایشی که ساعت 21 با مدت زمان 75 دقیقه و قیمت بلیت 25 هزار تومان و 40 هزارتومان به صحنه خواهد رفت امیرآقایی، صابرابر و الهام کردا به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو نمایش «پرواز به تاریکی» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی و بازی ایوب آقاخانی، مونافرجاد و افشین هاشمی ساعت 19 به مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان پذیرای دوستداران تئاتر است.

تالار قشقایی تئاترشهر نیز تا روز چهاردهم اردیبهشت ماه میزبان علاقه مندان تئاتر با نمایش «نحس» به نویسندگی و کارگردانی تینو صالحی است. در این نمایش که ساعت 19 به مدت زمان 110 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان به صحنه می رود مجید رحمتی، یلدا عباسی، نازنین بابایی، نجلا نظریان فرزاد برهمن، سامان میرحسینی، بهار زندی، صادق ملکی، اشکان مختاری، احسان بنی سعید، محمد جعفری، علیرضا میرزا محمد آقا، دریا نصراله، آرمیتا قبادی، آیلی شرفی، کوشا ابراهیمی، شقایق شیخی، علی انیسی، هانیه حافظی، ستاره مبینی به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «دیور» به نویسندگی هاله مشتاقی نیا و کارگردانی آریان رضایی نیز ساعت 19:30 با مدت زمان 90 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان در تالار سایه اجرا می شود.  فرید قبادی، الهام شعبانی و محمدهادی عطایی بازیگران این نمایش هستند.

در پلاتو اجرا نیز نمایش «مرزداران» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهجوی و حسین ملکی و بازی مهدی بازدار، شاهو رستمی، سپهر زمانی، حامد مهراندیش، امیر کامران، پیمان صفرزاده ساعت 18 به مدت زمان 60 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان تا روز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه پذیرای مخاطبان است.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید