درامانقد-تئاتر: دهمین نشست نقد صحنه با حضور داوود فتحعلی بیگی، رحمت امینی، علی رضا نراقی، مصطفی مرادیان و بهزاد صدیقی و با همکاری موسسه ی افرامانا در سالن ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه ی افرا مانا، در دهمین نشست نقد صحنه، تئاتر «جعفرخان از فرنگ برگشته» نوشته حسن مقدم و به کارگردانی رحمت امینی ساعت ۱۸ روز شنبه یکم اردیبهشت ماه ۹۷ در سالن استاد ذوالفقاری فرهنگسرای ارسباران نقد و ‌بررسی می شود.

بر اساس این گزارش، در این نشست نقد صحنه علیرضا نراقی (منتقد تئاتر و سینما) و بهزاد صدیقی (نمایش نامه نویس، پژوهش گر، مدرس تئاتر و دبیر سلسله نشست های نقد صحنه)، دکتر رحمت امینی (نویسنده، کارگردان و استاد دانشگاه) به همراه داوود فتحعلی بیگی (نویسنده، کارگردان و پژوهش گر نمایش های سنتی) و مصطفی مرادیان (طراح صحنه) درباره ی این اثر گفت وگو خواهندکرد.

جعفرخان از فرنگ برگشته از ۴ فروردین ماه ۹۷ به روی صحنه رفته است و اجرای آن تا ۴ اردیبهشت ماه سال جاری در  تماشاخانه ی سنگلج ادامه خواهد داشت.

یادآور می شود سلسله نشست های نقد صحنه توسط باشگاه تئاتر فرهنگ سرای ارسباران با همکاری موسسه ی افرا مانا با هدف نقد و بررسی نمایش های در حال اجرای تهران، هر ماه در فرهنگسرای ارسباران برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت در این نشست می توانند در تاریخ یادشده به نشانی خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، خیابان جلفا، فرهنگسرای ارسباران، سالن استاد ذوالفقاری مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید