درامانقد-سینما: هنر و تجربه به نقل از ورایتی خبر داد که ترِیلر رسمی «کوچک‌سازی» جدیدترین فیلم الکساندر پین یکی از کارگردانان مطرح معاصر جهان در فضای مجازی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

در این پیش‌پرده، دنیایی از انسان‌ها معرفی می‌شود که در آن آدم‌ها می‌توانند از گزینه‌ی کوچک‌سازی خودشان استفاده کنند؛ دلایلی که ممکن است افراد به چنین کاری دست بزنند، هم محیطی است و هم اقتصادی. به عنوان مثال این کار برای مدیریت و کنترل جمعیت در نظر گرفته شده است.

در صحنه‌ای جیسن سودیکیس «کوچولو» به مت دیمن که هنوز در اندازه‌ی طبیعی‌اش است چنین می‌گوید: «هدف از کوچک‌سازی نجات خودتان است. ما مثل پادشاهان زندگی می‌کنیم. ما بهترین خانه‌ها را داریم و بهترین رستوران‌ها را…» در این پیش‌پرده، پل (مت دیمن) و همسرش آدری (کریستن ویگ) تصمیم می‌گیرند دست از زندگی‌های پراسترس‌شان بکشند و روانه‌ی یک جامعه‌ی کوچک‌سازی‌شده‌ی تازه شوند.

«کوچک‌سازی» تاكنون در جشنواره‌های ونیز و تلیوراید روی پرده رفته است و با تحسین عموم منتقدان و سینمادوستان روبه‌رو شده است.  این کمدی علمی‌خیالی توسط الکساندر پین کارگردانی شده است که شش بار نامزد جایزه اسکار شده و دو بار تندیس طلایی بهترین فیلم‌نامه‌ را برنده شده است. از دیگر فیلم های پین می توان به درباره اشمیت(2002)، راه های جانبی(2004)، رفتگان(2011) و نبراسکا(2013) اشاره کرد. «کوچک‌سازی» آخرین ساخته پین از ۲۲ دسامبر (۱ دی) در آمریکای شمالی روی پرده حواهد رفت.

در ادامه می توانید تریلر این فیلم را تماشا کنید.

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید